Biznes na śniadanie 2.0

Biznes na Śniadanie – to projekt skierowany do przedsiębiorców, którzy poszukują nowych rozwiązań biznesowych, współpracy na poziomie prywatnym i gminnym, rozwijania biznesu dzięki wspólnym działaniom i rekomendacjom oraz budowania bazy partnerów biznesowych zwiększając  przy tym efektywność finansową swojej działalności.

Jednym z kluczowych elementów spotkań jest wzajemna wymiana doświadczeń z zakresu zasady podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w praktyce, rozbudowanie kontaktów interpersonalnych oraz networking.

Duży nacisk kładziemy na szkolenia/wykłady w tracie trwania śniadania, które dotyczą zagadnień z prowadzenia działalności gospodarczej, wzmacniania pozycji na rynku czy inwestowania na rynkach kapitałowych . Projekt dodatkowo zakłada udział w budowaniu i tworzeniu odpowiedniej oferty inwestorskiej i propozycji pro-przedsiębiorczych skierowanych do Gminy.

Czego można się spodziewać?

  • spotkania z praktykami biznesu,
  • protekcji lokalnych przedsiębiorstw,
  • cyklu szkoleń z zakresu działalności gospodarczej, prawa gospodarczego, nowych rynków,
  • poprawy polityki wewnętrznej firmy,
  • składania propozycji pro-przedsiębiorczych skierowanych do Gminy,
  • promocji własnego biznesu poprzez dostarczenie materiałów reklamowych,
  • tematyki związanej z poprawą wizerunku, transferem wiedzy, redukcją potencjalnych strat.

Zbiórka na Schronisko

Już po raz drugi razem z ProJazz pomagamy bezdomnym zwierzętom ze schroniska! I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem! 13 grudnia czekamy na Wasze dary dla zwierzaków w Dwór

Summer Boom Festival

To już II edycja SUMMER BOOM FESTIVAL. Naszym celem jest stworzenie magicznej krainy dźwięku, światła i kolorów, wykorzystując olbrzymi potencjał Polskiej Sahary. Pragniemy, aby SUMMER

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

Skontaktuj się z nami!