Summer Boom Festival

To już II edycja SUMMER BOOM FESTIVAL. Naszym celem jest stworzenie magicznej krainy dźwięku, światła i kolorów, wykorzystując olbrzymi potencjał Polskiej Sahary. Pragniemy, aby SUMMER BOOM FESTIVAL  stał się cyklicznym wydarzeniem i wizytówką miasta Klucze oraz na stałe wpisał się w kalendarz największych eventów w Polsce.

BĄDŹCIE Z NAMI!

Pierwsza edycja udowodniła, że na takie wydarzenia zapotrzebowanie jest naprawdę duże. Przez co motywacja do działania całego zespołu jest jeszcze większa. Zaplanowaliśmy dużą profesjonalną scenę z pełną techniką, ciekawe występy, instalacje świetlne, różne gadżety festiwalowe oraz wiele atrakcji.

Wydarzenie trwa dwa dni zrzeszając miłośników tanecznej muzyki elektronicznej i dance. Ponad to pokazy multimedialne oraz laserowe, strefa relaksu pozwoli uczestnikom odpocząć podczas zabawy. W drugi dzień natomiast wszyscy będą mogli dać się ponieść fali muzyki podczas maratonu zumby i zatopić się w feerii kolorowych proszków Holi na  kolorowym festiwalu.

Zbiórka na Schronisko

Już po raz drugi razem z ProJazz pomagamy bezdomnym zwierzętom ze schroniska! I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem! 13 grudnia czekamy na Wasze dary dla zwierzaków w Dwór

Summer Boom Festival

To już II edycja SUMMER BOOM FESTIVAL. Naszym celem jest stworzenie magicznej krainy dźwięku, światła i kolorów, wykorzystując olbrzymi potencjał Polskiej Sahary. Pragniemy, aby SUMMER

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

Skontaktuj się z nami!