Summer Boom

W tym roku już oficjalnie ruszamy z projektem Summer Boom!

Kochani to właśnie dzięki Wam i Waszej cudownej zabawie podczas imprez nad trzebińskim Balatonem postanowiliśmy zwiększyć zasięg kolorowych imprez!

Pragniemy podziękować wszystkim jak również każdemu z osobna za uczestnictwo w naszych dotychczasowych imprezach. Bardzo nam miło kiedy możemy widzieć tyle radości i to zniecierpliwienie w oczekiwaniu na lato. Wierzcie nam my również odliczamy już dni!

Zapraszamy was serdecznie na wszystkie imprezy jakie się odbędą w tym roku już nie tylko nad zalewem Balaton. Pragniemy, abyście razem z nami tworzyli te niepowtarzalne wydarzenia i rozkoszowali się wakacyjną aurą! Zapewnimy Wam porcję kolorowej zabawy z proszkami Holi, a jak co roku naszą imprezę będzie rozkręcał niezastąpiony Dj Sosen.

Widzimy się już niebawem!

Zbiórka na Schronisko

Już po raz drugi razem z ProJazz pomagamy bezdomnym zwierzętom ze schroniska! I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem! 13 grudnia czekamy na Wasze dary dla zwierzaków w Dwór

Summer Boom Festival

To już II edycja SUMMER BOOM FESTIVAL. Naszym celem jest stworzenie magicznej krainy dźwięku, światła i kolorów, wykorzystując olbrzymi potencjał Polskiej Sahary. Pragniemy, aby SUMMER

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

Skontaktuj się z nami!